Novinky

Co je ve Willowtrees nového

Škola
červen 2024

Přespávačka na zahradě

Konečně jsme se dočkali! Poté, co naší zahradu poslední dva roky intenzivně přetváříme a zdokonalujeme, jsme si zde konečně mohli udělat venkovní přespávačku. Moc jsme si to užili, byl to zase jeden z parádních zážitků!

Číst více...
Škola
květen 2024

Skvělý dětský den v Roblíně

Děkujeme studentům z Roblína, kteří si pro nás připravili parádní dětský den. Ze školy jsme se vydali do Roblína, kde nás čekaly hry, zábava a moc dobré jídlo. Odpoledne si nás vyzvedli rodiče, kteří si zde spolu s námi mohli vše prohlédnout a na cokoliv se studentů zeptat. Těšíme se na další akci!

Číst více...
Škola
květen 2024

Parádní škola v přírodě

Báječná škola v přírodě v Českém ráji. Příroda, velká hřiště, dobré jídlo, oheň, hry i volná zábava, celodenní výlet do skal. Zapomněli jsme na něco? Nevadí, bylo to parádní a moc jsme si to užili!

Číst více...
Škola
květen 2024

The Lion King

Na začátku května jsme si užili skvělé představení The Lion King, které si celé, od A do Z, v roli scénáristy, dramaturga, režiséra i kostyméra připravil žák z 6.ročníku. Všichni jsme otevírali ústa úžasem, tak skvělé to bylo! Stejné představení šly pak děti zahrát i do školky. Tleskáme!!!

Číst více...
Willowtrees
duben 2024

Oslava Dne Země

Kde jinde oslavit Den země, než na zahradě v Kunraticích. Počasí nám přálo, zúčastnilo se mnoho rodičů, všem chutnalo. Co víc si přát? Děti z dolního i horního patra a někteří rodiče si pro školku připravili spoustu zábavných her a workshopů. Zas se společně sešla škola a školka a bylo nám moc fajn.

Číst více...
Škola
duben-květen 2024

Portugalsko podruhé, zpět k oceánu!

Již podruhé se naši studenti vydali s programem Erasmus+ k břehům oceánu v Portugalsku. Tentokrát je tématem projektu permakultura. 20 dní dobrodružství a nových zkušeností. Lisabon, pobyt na farmě, oceán. Enjoy!

Číst více...
Školka
duben 2024

Letní program MŠ 2024

Vyhlašujeme program naší mateřské školy na léto 2024!

Číst více...
Willowtrees
duben 2024

Hledáme nové učitele

Pro příští školní rok hledáme nové učitele. Rádi přivítáme Montessori průvodce k dětem do mateřské školy a 4. - 6. ročníku základní školy. Hledáme také asistenty pedagoga do základní školy.

Číst více...
Školka
leden 2024

Poznejte a užijte si Montessori se svými dětmi

Pro rodiče a děti od 1,5 do 3 let pořádáme každý pátek Montessori herny. Aktuální nabídku od ledna 2024 najdete v odkazu níže.

Číst více...
Škola
říjen 2023

Portugalská příroda, oceán a noví přátelé

Nejstarší studenti prožili tři úžasné týdny v Portugalsku, kde se školou z Cascais spolupracovali na projektu o udržitelnosti vody. Projekt i další pobyty s finanční podporou programu Erasmus+ budou pokračovat i v příštích letech.

Číst více...
Škola
červen 2023

Den dětí na školní zahradě v Kunraticích

Kdysi neprostupná džungle se stala krásným místem pro společná setkání. Děkujeme za nadšenou práci školáků a pomoc rodičů se stavbou domku z palet či permakulturních záhonů.

Číst více...
Škola
květen 2023

Nevzdáme se a lavičky zase budou

Každý rok čistíme les u školy od odpadků. Před dvěma lety jsme s pomocí rodičů a tvořivostí dětí opravili lavičky na jeho okraji. Letos na jaře ale zmizela všechna opěradla. Děkujeme za pomoc s novou opravou všem milým sousedům, děti dokončí poslední obrázky a od září si zase budete moci posedět.

Číst více...